ЦСОП - гр. Велико Търново
Център за специална образователна подкрепа в град Велико Търново

Екип

  • Директор- Деница Ценкова

Образование - висше, магистър Специална педагогика, модул логопедия, бакалавър - ПНУП, ДПК – Олигофренопедагогика, IV ПКС

  • Заместник - директор, административно - стопанска дейност - Христина Матеева

Образование – висше, бакалавър „Финанси“

  • Психолог- Даниела Йорданова

Образование – висше, магистър „Психология“, V ПКС

  • Логопед, слухово -речев рехабилитатор - Венета Лазарова

Образование – висше, магистър  „Специална педагогика с ПК логопед“, ДПК „Слухово –речева рехабилитация“ , V ПКС

  • Арт терапевт - Красимира Петрова

Образование – висше, магистър,  ДПК „Арт и трудотерапия“

 

Ръководители на групи:

  • Галинка Янкова - старши учител на ДУИ

Образование - висше, магистър „Руска филология и българска филология“, ДПК – „Олигофренопедагогика“, IV ПКС

  • Йордан Бижев - старши учител на ДУИ

Образование – висше, магистър „Педагогика за деца със СОП“, V ПКС

  • Инж. Надя Иванова –старши учител, теоретично обучение

Образование – висше, магистър „Технология на растителните храни и вкусови продукти, ДПК „Учител“, IV ПКС

  • Ани Иванова – старши учител, практическо обучение

Образование – висше, бакалавър „Технологии на храната и общественото хранене“, ДПК Олигофренопедагогика“,  IV ПКС

  • Гергана Ангелова – учител на ДУИ

Образование – висше, магистър „Спортна педагогика“, ПНУП, бакалавър „Педагогика на обучението по физическо възпитание“, ДПК „ Ресурсен учител“, V ПКС

  • Йоана Петрова – учител на ДУИ

Образование –висше, магистър „ Физическо възпитание и спорт за деца и младежи със СОП“, бакалавър „Педагогика на обучението по физическо възпитание“, ДПК „ Ресурсен учител“, V ПКС

  • Невенка Петрова - учител на ДУИ

     Образование –висше, магистър „Специална педагогика“, V ПКС

  • Димитър Атанасов - учител ЦДО

Образование –висше,магистър „История“

 

Ръководители на изнесени групи в социални услуги:

Дневен център за деца с увреждания, гр. Горна Оряховица

  • Йорданка Бакалова – старши учител, подготвителна група

Образование –висше, бакалавър „Театрална режисура“, ДПК – „Олигофренопедагогика“, V ПКС

  • Ина Иванова – учител на ДУИ

Образование – висше,магистър „Ръководство и мениджмънт на музикални състави“, бакалавър „Педагогика на обучението по музика“, магистър "ПНУП"

  • Теодора Тодорова – учител на ДУИ

Образование – висше,  бакалавър „Педагогика на обучението по физическо възпитание“, ДПК „ Ресурсен учител“, V ПКС

Дневен център за деца и младежи с увреждания "Дъга", гр. Велико Търново

  • Галя Райкова – старши учител на ДУИ

Образование –висше, бакалавър „НУП“, ДПК – „Олигофренопедагогика“, V ПКС

Дневен център за деца и младежи с увреждания "Сърчице", с. Горски сеновец, общ. Стражица

  •  Милена Пенчева - старши учител на ДУИ

Образование - висше, бакалавър „Педагогика на обучението по физическо възпитание“, ДПК „ Ресурсен учител“, V ПКС

  • Теомира Монева - старши учител на ДУИ 

Образование -висше, бакалавър " Български език и литература и английски език", ДПК „ Ресурсен учител“, V ПКС

 

Непедагогически персонал:

Главен счетоводител – Димяна Георгиева

Касиер - домакин - Вера Бакърджиева

Шофьор - Пламен Дъров

Хигиенист - Лиляна Йорданова и Анна Вергилова

Огняр - Ружди Исмаилов